Usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy WOŹNICA działający na Śląsku może być punktem odniesienia nie tylko dla mieszkańców Czerwionki-Leszczyn, gdzie znajduje się jego siedziba, ale dla wszystkich osób w całym regionie zmuszonych zmierzyć się z licznymi problemami formalnymi, praktycznymi oraz logistycznymi związanymi z organizacją pogrzebu. Mieszkańcy takich miast i miejscowości, jak Czerwionka-Leszczyny, Orzesze, Stanowice, Przegędza, Książenice, Wilcza, Knurów, Szczejkowice, Pawłowice, Kamień, Bełk, Szczygłowice oraz Łaziska Górne od ponad 40 lat darzą nas zaufaniem, powierzając nam organizację ostatniej drogi ich Bliskich.

Organizujemy wszystkie rodzaje ceremonii żałobnych: tradycyjne – z pochówkiem do ziemi trumny z ciałem Zmarłego – i kremacyjne. Mamy doświadczenie w realizacji pogrzebów wyznaniowych oraz świeckich. Niezależnie od rodzaju pogrzebu – pomagamy w formalnościach w urzędach oraz administracjach. Załatwiamy niezbędne dokumenty, dostarczamy je w odpowiednie miejsca, pomagamy w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, a także dajemy możliwość skorzystania z kredytowania pogrzebów w sposób bezgotówkowy.

Zakład Pogrzebowy WOŹNICA wszystkie swoje działania wypełnia z wielkim taktem. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni, ale jednocześnie czynimy wszystko, aby nasza obecność była jak najbardziej dyskretna. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, gotowi do odpowiedzi na każde pytanie oraz do każdej niezbędnej formy pomocy.

W naszej ofercie znajduje się wiele modeli trumien i urn. Posiadamy też szeroki asortyment wszelkich akcesoriów pogrzebowych. Możemy, jeśli Państwo nas o to poproszą, służyć doradztwem zarówno w wyborze usług, jak i produktów funeralnych. Wiemy bowiem z doświadczenia, że to właśnie właściwy wybór decyduje o niepowtarzalnym pięknie danego pogrzebu – będącego klamrą spinającą życie Osoby Zmarłej.

Mogą nam także Państwo powierzyć troskę o wykonanie wieńców, wiązanek oraz wszystkich innych form kwiatowych. Przygotujemy klepsydry i nekrologi, dbając o ich dystrybucję w odpowiednich miejscach lub mediach. Zapewniamy również oprawę muzyczną.

Wychodząc naprzeciw osobom, które szukają pomocy w kwestiach transportu Zmarłych – Zakład Pogrzebowy WOŹNICA oferujemy Państwu przewóz Zmarłych w Polsce oraz poza jej granicami. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, uwzględniając m.in. takie czynniki, jak odległości, czas oraz stopień skomplikowania zadań. Bierzemy odpowiedzialność zarówno za sprawy urzędowe i niezbędną dokumentację, jak i za sam transport.

usługi pogrzebowe