Nagrobki

Zakład Pogrzebowy WOŹNICA w Czerwionce-Leszczynach oprócz kompleksowych usług pogrzebowych oferuje także swoim Klientom pomoc w wyborze oraz montażu nagrobka. Zdajemy sobie sprawę, że postawienie pomnika nagrobnego jest poważną inwestycją, dlatego służymy Państwu naszym profesjonalnym wsparciem.

W naszej ofercie znajduje się wiele pomników nagrobnych, wykonanych z trwałych materiałów – głównie z granitu. Pochodzą one jedynie ze sprawdzonych źródeł, co jest gwarancją trwałości nagrobka, odporności nawet na najbardziej kapryśne warunki pogodowe i inne niesprzyjające okoliczności – a co za tym idzie – także długich lat jego eksploatacji. Dysponujemy zarówno modelami w stylu klasycznym, ale także posiadamy formy bardziej nowoczesne. Mogą je Państwo u nas zakupić wraz z usługą montażu, który wykonujemy w sposób sprawny oraz dokładny.

Oprócz sprzedaży i montażu pomników Zakład Pogrzebowy WOŹNICA wykonuje także demontaże nagrobków, głównie związane z planowanym pogrzebem. W każdym przypadku nasi pracownicy dbają o to, aby na konkretnym miejscu grzebalnym, jak i w bezpośrednim sąsiedztwie grobu zachować ład oraz pozostawić porządek po wykonanych pracach.

nagrobki
Jeśli zainteresowała Cię oferta pomników i nagrobków, to zapraszamy do kontaktu z Zakładem Pogrzebowym Woźnica.

Kilka naszych projektów nagrobków i pomników